Громадський контроль

АКТ №1

від 23 січня 2019 року

Ми, комісія громадського контролю за якістю харчування ХСШ № 18, керуючись Положенням про громадський контроль за якістю харчування у складі:

1. Пальчиківська О.О. – голова комісії, класний керівник 1-А класу.
  2. Панченко О.М. – заступник голови комісії, заступник директора відповідальний за харчування по ХСШ № 18
  3. Косенко Д.О. – член комісії, медична сестра ХСШ № 18
  4. Коваль Н.П. – член комісії, голова батьківської ради ХСШ № 18
  5. Окунь О.С. – член комісії, представник батьківської громади 2-Б та 8-А класів

в присутності Бондар В.О., завідуючої виробництвом, 23 січня           2019 року здійснила контроль роботи шкільної їдальні, в ході якої було

ВСТАНОВЛЕНО:

1. Кількість посадочних місць обідньої зали - 110.
  2. На інформаційному стенді їдальні представлений затверджений графік харчування. Учні школи своєчасно згідно графіку харчування отримують харчування молоком (перші класи), сніданки, обіди та харчування в групах подовженого дня. Сніданки та обіди відпускаються згідно щоденним заявкам на харчування. Ведуться журнали обліку харчування учнів із щоденними відмітками відповідальних осіб.
  3. На окремому стенді біля вікна роздачі представлено меню із зазначенням найменування страв, ваги порції в грамах та ціни страви. Асортимент продукції виготовляється в достатній кількості:
  • кількість перших блюд достатня;
  • розширений асортимент других страв;
  • у наявності салатів із сезонних овочів (капуста, морква, буряк тощо);
  • здійснюється продаж буфетної продукції, а саме: пиріжки, булки, сосиска в тісті тощо, перелік яких зазначений у меню;
  • в меню виділено окремий розділ із переліком страв дієтичного харчування.
  1. В їдальні на видному місці біля вікна роздачі виставлено контрольну порцію страв на день. Роздача їжі здійснюється згідно вихідним нормам на кожну дитину за проливною масою та за вагою. Асортимент продукції відповідає затвердженому двотижневому меню та вихід в грамах відповідає нормам виходу продукції згідно Постанови КМУ від 22.11.2004 р. № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах».
  2. Постачання продуктів здійснюється комунальним підприємством  «Комбінат дитячого харчування» щоденно, кожна партія продуктів харчування супроводжується видатковими накладними та сертифікатами відповідності, що засвідчують їх якість та дату виготовлення.
  3. Сипучі та макаронні вироби розфасовані по мішках та зберігаються в підсобних приміщеннях на дерев’яних настилах із додержанням терміну реалізації продуктів та температурних режимів.
  4. Шкільна їдальня має у своєму розпорядженні 2 промислових холодильники для зберігання продуктів, що швидко псуються, в яких продукти зберігаються відповідно до товарного сусідства, з дотриманням температурних режимів та відповідають зазначеним термінам зберігання.
  5. На обідніх столах в наявності салфетки у спеціальних тримачах та роздавачі чистих столових приборів, які пройшли температурну обробку у духовій шафі після миття.
  6. Їдальня забезпечена миючими засобами та засобами для чищення. Миття посуду здійснюється із додаванням дезінфікуючих засобів гарячою водою, що забезпечується роботою двох бойлерів. Система холодного та гарячого водопостачання знаходиться в робочому стані.
  7. Своєчасно після кожного прийому їжі згідно графіку харчування проводиться прибирання обідньої зали та провітрювання приміщення. Санітарний стан їдальні задовільний.
  8. На 23 січня 2019 року із 584 учнів школи відвідали їдальню 563 учні, що є достатньо великою кількістю, тобто близько 96,4% учнів охоплені гарячим харчуванням.