Фінансова звітність

Шановні батьки!

Адміністрація, педагогічний колектив школи висловлюють щиру подяку усім батькам учнів за розуміння проблем, які постійно виникають перед школою, і за безкорисливу, конкретну допомогу у зміцненні її матеріально-технічної бази, що сприяє покращенню умов для навчання і виховання підростаючого покоління.

Звітування про використання благодійних та спонсорських коштів

З міського бюджету згідно з Комплексною програмою розвитку освіти м.Харкова на 2011-2017 р.р. за рахунок коштів бюджету міста Харкова у 2016 році по ХСШ № 18 виконано ремонт актового залу школи площею 636 кв.м на суму 250 тис.грн.

На виконання програми впровадження енергозберігаючих технологій, економії енергоресурсів влітку 2016 року по школі проведена заміна 66 старих вікон на склопакети.