Зал історії школи

Почути кроки історії (аж від 1891 року, коли в будівлі містилася Школа юнкерів); дізнатися про випускників школи та вчителів – учасників Великої Вітчизняної війни, відчути гордість за своїх товаришів, нагороджених медалями, можна в Залі історії школи відкритому у 2004 році. На одному зі стендів представлені найстаріші фотографії, що нам вдалось знайти.

Також тут ми можемо побачити перший після воєнний випуск 1954 року, коли наша школа була чоловічою гімназією. На стенді представлені різні фотокартки: 10-Б клас та викладачів нашої школи на уроці фізики; найстарішу фотографію яку нам довелось знайти – на ній зображено колектив викладачів школи №1 від Південної залізниці. В центрі фотографії – наш перший директор, Іванець Катерина Іванівна, Заслужений вчитель УРСР.

Уцій вітрині представлено Атестат зрілосту Перетятька Едуарда Петровича, який закінчив нашу школу з золотою медаллю.(його фото, табель, грамота)

Поруч знаходиться унікальний подарунок учнів випускників 1961 року. Вже понад 48 років ця ваза зберігається у стінах нашої школи.

Особливу цінність для нас є представлена у музеї книга Бориса Силаєва «Хлопцы с Холодной Горы» в якій згадується про нашу школу.

Один зі стендів – наша гордість. На ньому ви можете бачити імена тих випускників, які закінчили нашу школу з золотою та срібною медаллю.
Одним із наших випускників був Смирнов Віталій Юрійович (29.01.1961 – 09. 08.1980).  Він закінчив школу в 1979 році. Того ж року Віталій пішов в армію – мотострілецький полк. А за декілька місяців – Афганістан. Загинув Віталій Смирнов 9 серпня 1980 року, рятуючи товариша. Нагороджений орденом Червоної Зірки (посмертно).

На цьому стенді представлені наші спортивні досягнення та численні нагороди: кубки, диплом, медалі.

ПЛАН РОБОТИ ЗАЛУ ІСТОРІЇ ШКОЛИ № 18 у 2022/2023н.р.

1.
Провести засідання Ради Залу історії школи щодо аналізу роботи за 2021/2022 н.р. та складання плану роботи на 2022/2023 н.р.
вересень
2.
Продовжити роботу пошукової групи у напрямку поповнення фондів Залу історії школи
3.