Радіодиктант національної єдності-2023

27 жовт. 2023
27 жовтня у закладі освіти День української писемності та мови розпочався з «Диктанту національної єдності», до якого масово підключились всі бажаючі

Сьогодні, 27 жовтня, відзначається День української писемності та мови. Як відомо, свято запроваджене указом президента від 1997 року на честь Нестора Літописця.
Учні та вчителі нашого ліцею приєдналися до написання радіодиктанту національної єдності. Не перший рік радіодиктант національної єдності збирає тисячі українців, які прагнуть продемонструвати любов та пошану до рідної мови. Проведення подібних заходів дозволяє не лише перевірити знання рідної мови, а й відчути солідарність з усіма, хто шанує українську мову та розуміє важливість її розвитку і збагачення.

/Files/images/1_2023-2024_/5be3f7da521d0999951914_820x360.jpg

27 жовтня 2023 року Україна вперше відзначає День української писемності та мови. Свято відзначають у день пам'яті преподобного Нестора Літописця.

Учні та вчителі нашого ліцею приєдналися до написання радіодиктанту національної єдності. Не перший рік радіодиктант національної єдності збирає тисячі українців, які прагнуть продемонструвати любов та пошану до рідної мови. Проведення подібних заходів дозволяє не лише перевірити знання рідної мови, а й відчути солідарність з усіма, хто шанує українську мову та розуміє важливість її розвитку і збагачення.