Запали свічку пам’яті

25 лист. 2023
Голодомор – вікова трагедія української нації. Про неї повинен знати весь світ, нинішні і прийдешні покоління. Поклонімося ж пам’яті мільйонів загиблих земляків наших.

Щороку в четверту суботу листопада ми разом з усією Україною вшановуємо пам’ять мільйонів жертв Голодомору 1932–1933 років. Ми згадуємо про загиблих не від голоду внаслідок неврожаю чи від природного лиха, а жертв цілеспрямованого геноциду. З того часу минуло дев'ять десятиліть, але трагедії повномасштабної війни, які розгортаються на наших очах, демонструють: чесна пам'ять надзвичайно важлива, а ті, хто чинять злочини проти людства, мають бути засуджені, і жертви - справедливо пошановані.

Сьогодні зранку на будівлі ліцею приспустили державний прапор, а ввечері у своїх родинах учителі й учні долучилися до Загальнонаціональної хвилини мовчання й до акції " Запали свічку пам'яті".

Напередодні під час тематичних онлайн-заходів педагоги розповіли дітям про лютий голод, який був штучно створений в  Україні в 1932-1933 роках, під час якого померли мільйони українців. Голодомор став невід'ємною частиною національної пам'яті нашого народу, щоб ніхто й ніколи не зміг підірвати героїчний дух українців і щоб непокаране зло ніколи не повернулося знову.