Міський конкурс на кращий дистанційний курс

11 груд. 2023
Вітаємо переможців.

Освітяни Холодногірського району знову переконливо довели, що вміють не тільки якісно готувати учнів до різноманітних турнірів, олімпіад і захистів, а й самі впевнено перемагають під час топових професійних змагань!
У щорічному міському конкурсі на кращий дистанційний курс серед вчителів загальної середньої освіти м. Харкова, другий етап якого відбувся в листопаді 2023 року, у вчителів району – одразу три перемоги!
Серед найкращих – і вчителі нашого закладу освіти учитель фізичної культури Соколова М.І (номінація «Фізична культура»), яка створила дистанційний курс для учнів 6 класу в модулі «Бадмінтон», вдало адаптувавши уроки до вимог і обставин сьогодення.
Диплом ІІІ ступеня в номінації "Початкова школа" здобула творча група вчителів у складі: Музиченко С.Т., Карягіної О.В. та Алькіної Н.Х. , які розробили дистанційний курс для учнів 4 класу, узявши за основу захопливу тему, пов’язану з таємницями Світового океану.

Щиро вітаємо наших переможниць! Бажаємо їм творчого натхнення і подальших значних досягнень!