До Всесвітнього дня здорового харчування!

16 жовт. 2023
Давня мудрість говорить:" Ми є те, що ми їмо".

Однією із важливих фізіологічних потреб людини є харчування. Вживаючи їжу, ми не тільки задовольняємо свої гастрономічні вподобання, а й поповнюємо організм необхідними для його нормального та повноцінного функціонування речовинами. Щорічно 16 жовтня в світі відзначається Всесвітній день здорового харчування, мета якого  - залучення уваги громадськості до проблем харчування в сучасному суспільстві. Учні та вчителі закладу освіти на власному прикладі демонструють правила здорового способу життя, невід'ємною складовою якого є правильне корисне харчування. Учні поділилися порадами, які вважають корисними для дітей та дорослих: як приготувати смачні страви; як розробити меню, щоб в ньому було більше зелені, овочів, фруктів, морепродуктів; чому не треба вживати їжу перед сном. Тож споживайте корисні продукти та будьте здорові!