VIII Всеукраїнській акції “Хеппі Гав для Сірка”

3 лист. 2023
Учні закладу взяли участь у VIII Всеукраїнській акції “Хеппі Гав для Сірка” від благодійного фонду “Щаслива лапа”.

Суть акції: зібрати корм, крупу, іграшки та ліки та передати зібрану допомогу до місцевого притулку для тварин, зоозахисної організації чи волонтері.
Наші чотирилапі друзі не ходять в дитячі садки та школи, але дуже радіють, коли діти дарують їм часточку своєї уваги та турботи. Дуже хочемо в цей непростий час зробити життя песиків та котиків у притулках трохи щасливішим та ситішим.
Діти разом з родинами зібрали 125 кг корму, власноруч виготовили когтеточки і ковдри, придбали необхідні ліки та передали до Харківського Центру поводження з тваринами. Сподіваємось, що чим щасливішими будуть котики і собачки, тим щасливішими будемо ми.