Безпечні осінні канікули

1 лист. 2023
Конкурсні заходи для учнів 1-11 класів під традиційною назвою - «Безпечні осінні канікули».

Протягом осінніх канікул департаментом безпеки та здорового способу життя Асоціації ДЮГО «Однодумці» було проведено конкурсні заходи для учнів 1-11 класів під традиційною назвою - «Безпечні осінні канікули».
Серед здобувачів освіти 5-11 класів - конкурс постерів «Безпечні осінні канікули», серед 1-4 класів - конкурс малюнків «Безпечна осінь».
В представлених роботах учні поділилися своїми знаннями з правил мінної безпеки, розкрили тему безпечної поведінки в різних надзвичайних ситуаціях.
Подяками Департаменту безпеки та здорового способу життя Асоціації ДЮГО учнівського самоврядування «Однодумці» відмічені роботи наших учнів:
Склярова Кіра, 3-А
Ольховська Карина, 7-А
Шевченко Віра, 7-А
Шахов Нікан, 9-Б
Осінні канікули в Холодногірському районі пройшли безпечно, творчо та цікаво!