Вітаємо!

8 лист. 2023
Турнір юних хіміків

Днями відбувся ХХ міській турнір юних хіміків, в якому активну участь взяла наша районна збірна команда «LUMOS».
Не дивлячись на дистанційний формат проведення турніру, «хімічні» баталії видались гарячими й завзятими! Юні хіміки закладів загальної середньої освіти району в складних і напружених випробуваннях здобули ІІІ місце, вкотре довівши, що вміють працювати в команді і гідні вирішувати теоретичні й експериментальні завдання з хімії.
Вітаємо нашу команду «LUMOS», а саме:
Назара Гурова, учня 10 кл. та керівника команди, вчителя хімії Нікішину А.О. (ХЛ № 87),
Олену Чередниченко, ученицю 10 кл. та вчителя хімії Фесенко О.С. (ХЛ № 13),
Марію Крамаренко, ученицю 11 кл. та її наставницю Гнатовську Т.М. (ХЛ № 18),
Анну Абдюшеву, ученицю 10 кл. та вчителя хімії Косенко О.Є. (ХЛ № 126),
Данила Рослякова, учня 10 кл. та вчителя хімії Аксьонову О.В.(ХЛ № 152),
які гідно та результативно представили Холодногірський на такому престижному турнірі.
Бажаємо нашим обдарованим юним інтелектуалам-хімікам подальших перемог та успіхів! Разом до нових інтелектуальних вершин!