Шкільні уроки волонтерства

28 груд. 2023

Протягом грудня в закладі проходили Шкільні уроки волонтерства. Це навчальна програма, яка реалізується у форматі уроку для учнів 8-11 класів. Мета уроку — розповісти, що таке волонтерська діяльність та надихнути учнів, як своїми діями вони можуть вплинути на розв'язання соціальних проблем у своєму місті, громаді та країні.
Волонтерство – це не лише важлива складова громадського активізму, але і цінний навчальний і виховний досвід для молоді. Учні, які беруть участь у волонтерських акціях, навчаються розуміти потреби й проблеми свого оточення, розвивають емпатію та почуття відповідальності задля змін у своєму середовищі.
У часи невизначеності підлітки витрачають багато сил та особистого ресурсу на пошук свого покликання. Завдяки волонтерству учні можуть дбати про свій ресурс, адже це важлива складова активного способу життя, а також надихнутись для вибору їх майбутньої професії! Підтримуємо волонтерський рух України!