Цікавий захід з фінансової грамотності

10 січ. 2024
Зимові канікули для дітвори це не тільки відпочинок, прогулянки й зустрічі, а й цікаві заняття та інтерактив, нові знання та повторення правил безпеки.

10 січня для учнів початкових класів ХЛ №18 Холодногірського району пройшов цікавий захід з фінансової грамотності, який провела амбасадор Всеукраїнської інформаційної кампанії з протидії платіжному шахрайству Музиченко С.Т.
 Діти дізналися багато нового про платіжну безпеку в Інтернеті, як запобігти шахрайським діям; ознайомилися з історією появи грошей; розібралися з поняттями "доходи", "витрати"; висловили власні міркування щодо доцільності спонтанних покупок та переваг запланованих і, навіть, складали бюджет. Школярі під час заняття були активними, зацікавленими та стали фінансово грамотнішими.
#ШахрайГудбай