Знайомство з містами-побратимами Харкова

26 січ. 2024
Учнівське самоврядування «Однодумці» продовжує здійснення намічених планів!

На цей раз лідери Асоціації ДЮГО району та учасники євроклубів закладів загальної середньої освіти зустрілися під час міжнародного євромарафону “Знайомство з містами-побратимами Харкова”, який відбувся в межах довгострокового проєкту «Країни, у яких навчаються наші учні».
Масштабний міжнародний проєкт, організований департаментом євроінтеграції, став інноваційним заходом, що пройшов під гаслом: «Країні, яка прихисток дала, віддай їй шану, але не забувай, де б не був, що ти – харків’янин!».
Наш Харків має 28 міст-побратимів, підтримку яких відчув з перших днів війни.
Варшава і Познань, Брно й Лілль, Дебрецен і Порту, Нюрнберг і Трнава, Марибор, Даугавпілс, Каунас – ось тільки половина міст, про які встигли розповісти спікери євроклубів. Презентаційні матеріали відеорядів містили багато цікавих фактів, зворушливих і емоційних моментів, але головним було те, що тепер усі знають, яке незламне та нескорене наше місто Харків.

У євромарафоні взяла участь заступник начальника Управління освіти адміністрації Холодногірського району В.М.Харченко, яка тепло подякувала всім за такий актуальний та змістовний захід про міста- побратими Харкова й наголосила, якими б сильними ми не були, підтримка збільшує наші можливості.

За доброю традицією всі заходи, які проводить Асоціація ДЮГО учнівського самоврядування «Однодумці", завершуються тематичним челенджем. Так було й цього разу! Челендж під назвою «Ланцюжок єднання» був присвячений Дню Соборності України, 105-у річницю якої ми відзначили 22 січня, та 185-й річниці від дня народження відомого українського етнолога, фольклориста, автора Гімну України Павла Платоновича Чубинського, що відбудеться 27 січня.
У прямому етері пролунали рядки Гімну України, які тепер знають і співають у всьому світі.