Вітаємо всіх, хто причетний до її величності Математики!

14 бер. 2024
Всесвітній день математики і Міжнародний день числа "Пі"

Що сьогодні за день? 14 березня 2024 року.
В цей день всі математики світу відзначають своє професійне свято - Всесвітній день математики і Міжнародний день числа "Пі"
Вчені вважають, що кількість знаків в числі Пі не має кінця, а їх послідовність ніколи не повторюється. У світі не так багато подібних чисел, особливо тих, які ми дізнаємося в школі, тому воно подобається багатьом, хто дружить з математикою.
Кажуть, що в цій послідовності можна знайти будь-які числа — починаючи з дати вашого народження і закінчуючи номером телефону найкращого друга.
Цього дня у нашому ліцеї проходять заходи, за допомогою яких діти дізнаються про важливу роль математики. Це цікаві вікторини та конкурси, інтелектуальні ігри «Математика - цариця наук», інформаційні хвилинки «День народження числа "Пі"», віртуальна виставка книжок з математики, захисти презентацій та проєктів, під час яких учні переконуються, що математика – чудова наука, яка оточує нас усюди. Вона розвиває аналітичне мислення та сприяє у вирішенні життєвих ситуацій...
Під час заходів згадуємо й про відомих вчених-науковців, що працювали на теренах України в галузі математики – Михайла Остроградського, Георгія Вороного, Володимира Левицького, Михайла Кравчука, Степана Банаха, Миколу Чеботарьова, Миколу Боголюбова, Віктора Глушкова та ін. Отож, вітаємо всіх, хто причетний до її величності Математики! Бажаємо, щоб усі ваші успіхи додавалися, а досягнення множились. Успіхів на математичних просторах і перемог. Нових ідей і відкриттів! Мирного неба та процвітання!