Психологічний супровід освітнього процесу в умовах воєнного стану

Шановні батьки, учні, педагоги!

Згідно з Указом Президента України від 24.02.2022 року №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», з метою надання психологічної підтримки для  учнів, батьків та педагогічних  працівників закладу освіти, за потребою можете отримати індивідуальні  та групові консультації з питань збереження психологічного здоров’я у період воєнних дій. На сторінці закладу освіти можна ознайомитись з дієвими пам’ятками, як допомогти собі і дітям у стресових ситуаціях.

У цей непростий для кожного час ми маємо триматися разом, допомагати один одному, піклуватися про себе, своїх близьких та оточуючих

Правила організації навчання від психолога

Усе більше школярів повертаються до навчання в дистанційному форматі. Думки батьків розділилися: одні вважають, що ніякого навчання під час війни бути не може, інші — що діти мають навчатися, незважаючи ні на що. Психологи ж підтримують відновлення навчального процесу, але мають деякі зауваження та рекомендації до його організації.

✏️Мета дистанційного навчання під час війни — не лише засвоєння нових знань, а й психологічна підтримка, спілкування, перемикання уваги дітей.

Інформаційна безпека під час війни: покрокова інструкція для дітей

Стійкість для стійких: 20 коротких відео із практиками для дітей і дорослих